TheBrand Thename MyDescription 1234 Price:10.00 Condition:new InStock <_5zYbEbGzw1R61xhbkWCwTfMoFasrCP7YUH70aGnOsh-zw3ul-> meta name="izzi-site-verification" content="_5zYbEbGzw1R61xhbkWCwTfMoFasrCP7YUH70aGnOsh-zw3ul-" / ריהוט פור יו -
תגובות

שבע סיבות למה כדאי לגדל צמחים בחממה.

הרבה שואלים אותי: למה כדאי לי לגדל צמחים בחממה ומהם היתרונות שלה?
אז לפניכם שבע סיבות למה כדאי לגדל צמחים בחממה. קצת ארוך אבל שווה!

1. גידולים לכל אורך השנה - בעוד שעונת הגידול של ירקות רבים היא בין האביב לסתיו, הרי שכל אחד יכול להאריך עונה זו ולגדל כמעט כל ירק ופרי בכל עת על ידי שימוש בחממה ביתית, ולגדלם גם בחורף. חממה מאפשרת לצמחים סביבה מוגנת ומונעת מהם רוחות, קור וגשמים.
2. מניעת מחלות, מזיקים וריסוס - הודות לתכונותיה המבודדות של החממה הרי שהיא גם מקטינה באופן משמעותי את הסיכון בהדבקות הצמחים ממחלות וממזיקים,
קל לגדל ירקות אורגניים ולהמנע מריסוס בחומרים רעילים.

3. סביבת גידול מבוקרת - גידול בחממה דומה בהרבה מובנים לגידול באויר הפתוח. הצמחים עדיין צריכים קרקע פוריה,
עדיין צריך לטפל בהם, לבצע הדליה ולגזום אותם מידי פעם. אך סביבת הגידול בחממה עדיין שונה מאד- עקב היכולת לשלוט על גובה הטמפרטורה,
על כמות המים, על הלחות, על כמות האור ועוד. הודות לתכונה זו נוכל לגדל בחממה ביתית כמעט כל צמח שנבחר.

4. טמפרטורה יציבה - בתוך החממה מתקיים "מיקרו אקלים". טמפרטורות נוטות להישאר יציבות בתוך החממה גם כאשר הן משתוללות מחוצה לה.
יציבות הטמפרטורות מעודדת האבקה וצימוח מהיר יותר כאן טמון יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד של גידול בחממה
יכולת השליטה על פרמטרים אלו מאפשרת תנובה הגדולה עד פי 10 (!) לעומת גידול בשטח פתוח.

5. ניוד קל- מכיוון שקל לנייד אותה, הרי שנוכל להעבירה בקלות ממקום למקום על פי עונות השנה.
בחורף נוכל להעמיד אותה בצמוד לקיר (כדי למנוע רוחות חזקות ישירות) ובתנאי שמש מירבית כדי שתוכל לצבור חום. ואילו בקיץ נוכל להעמיד אותה במקום מאוורר היטב כך שפתח החממה פונה לכיוון הרוח.

6. זרימת אוויר חופשית - כדי לנבוט, מרבית מסוגי הזרעים זקוקים לסביבה יציבה אותם יכולה לספק בהצלחה חממה ביתית הזרעים זקוקים לרוב לטמפרטורה של כ-22 מעלות . בעת ומיד לאחר הנביטה זקוק השתיל הרך לזרימת אוויר חופשית ולחמצן. על כן חממות ביתיות בנויות מכיסוי אשר ניתן לפתיחה, בעזרתו נוכל לאפשר מעבר אוויר לאורך שעות היום. מעבר האוויר מונע הצטברות מיותרת של לחות אשר עלולים להביא לפטריות ולמחלות.
סיבה נוספת לחשיבות זרימת האוויר היא העובדה כי צמחים זקוקים לאנרגיה המופקת מדו-תחמוצת הפחמן הנמצא באוויר. על כן זרימה חופשית של האוויר מאפשרת את התפתחותו התקינה של הצמח.

7. תזמון נכון של גידולים - שימוש בחממה זו הזדמנות להתחיל ולהקדים את עונת הקיץ ולהנות מפירות וירקות קיץ בשלב מוקדם מאד של העונה.
שהרי עוד בתחילת הסתיו נוכל להכין את שתילי הקיץ ולגדלם בחממה ובסוף הסתיו כבר להנות מהפירות!

לייעוץ:073-7327033

בתמונות: חממות מסוגים שונים. קטנות וגדולות.


לעמוד הפוסט תאריך: 06/02/2020 12:02:00 תגובות:
תגובות

מחסן פלסטיק הבחירה הנכונה עבורכם

למה מחסן פלסטיק הוא הבחירה הנכונה עבורכם

ראשית מחיר המחסן נוח מאד, רמת עמידות גבוהה, כמעט ואים צורך בתחזוקה והמחסן עמיד מאוד. אפשרי לשלב את המחסן  במרפסת או בגינה.
מחסן של כתר פלסטיק שומר על מקום של כבוד ברשימת מחסני הגינה,ונחשב לאחד המחסנים המבוקשים ביותר. מחסן זה, מביא אתו לא מעט יתרונות ההופכים אותו לפתרון אידיאלי עבור רבים. בעלי בתים פרטיים משתמשים בו וגם כאלה המתגוררים בבניין ואפילו בעלי עסקים נוהגים לבחור דווקא בו. מדוע? הנה כל הסיבות.

למחפשים מחסן כתר למכירה מוצעים כיום לא מעט דגמים, הנבדלים אלה מאלה בגודל שלהם, בעיצוב שלהם וגם במחיר. אולם המשותף לכולם הם ארבעה יתרונות בולטים, ובייחוד כאשר משווים אותם למחסנים אחרים:

 

מחיר אטרקטיבי – המחסנים של כתר, וזו גם הסיבה מדוע רבים מעדיפים דווקא אותם, מוצעים בטווח רחב של מחירים ובאופן כללי – במחיר אטרקטיבי במיוחד. ולכן, לאלה שתקציבם איננו גבוה כל כך, מומלץ לבדוק אפשר של מחסן מסוג כזה, בהשוואה למחסן עשוי עץ הנחשב ליקר ביותר.

התקנה פשוטה – כתר מתמקדים בנושא ההתקנה בעיצוב המחסן והזמן התקנה קצר באופן משמעותי משאר המחסנים. חשוב במיוחד למי שלא רוצה שירותי התקנה שמייקרים את המחסן אבל איננו מאוד טכני.

אפס תחזוקה – בעוד שהן מחסני העץ והן מחסני המתכת דורשים רמת תחזוקה מסוימת (ובייחוד מחסני העץ), מחסני הפלסטיק של כתר לא דורשים תחזוקה כלל. עובדה זו הופכת אותם לאידיאלים לאלה שאינם רוצים להשקיע זמן בתחזוקתו של המחסן וגם לא כסף.

בידוד סביר – מחסני הפלסטיק מציעים רמת בידוד סבירה ולכן טובים גם למקומות חשופים לשמש. הם אינם מתחממים מדי ושומרים כהלכה על הציוד המאוחסן בהם.

 

חשוב לזכור

למחסני הפלסטיק של כתר יש לא מעט יתרונות. בשל מגוון האפשרויות, מומלץ להשוות ביניהן וגם לבחון את הצרכים הקיימים. הגדרת הצורך וגם התקציב תעזור במציאתו של המחסן המתאים, זה שיוכל לספק את הפתרון הנכון לאורך שנים וישמש כמענה מושלם לאחסון פריטים שונים בגינה, בחצר או במרפסת שלכם.

 

מעוניינים במחסן איכותי ואמין, כמו המחסנים של כתר? איכותו הגבוהה של המחסן חשובה לכם וגם האסתטיקה שלו? אם כן, גארדן אקס היא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו מחסן גינה בהתאמה מלאה. החברה מעמידה לרשותכם מבחר רחב מאד של מחסנים, המיועדים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. לסקירת המחסנים של החברה, לחצו כאן ולמידע נוסף, התקשרו לטלפון:073-7327033

לעמוד הפוסט תאריך: 05/02/2020 09:20:00 תגובות: